www.cvonline.hu

Algorithm developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.29.
Jelentkezési határidő: 2017.10.22.
Hirdetés azonosító: 1187105

Német hátterű nemzetközi partnercégünkhöz keresünk Junior Algoritmus fejlesztő pozícióba szakembert. Partnerünk budapesti osztálya innovatív komponenseket, rendszereket és funkciókat fejleszt a járműbiztonság, járműdinamika és ún. vezetést támogató rendszerek területén.
Ezen nagyon intelligens járműirányítási rendszerekek fejlesztéséhez keresünk Junior Algoritmus fejlesztői pozícióba szakembert.

Feladatok:
  • Matematikai modellek letrehozasa a valos vilag leirasara
  • Matematikai problémák megoldása és a célkörnyezetbe való implementálása.
  • Teszteredmenyek kiertekelese es analizalasa rendszer kovetelmenyek alapjan
  • Kódoptimalizált programozás beágyazott rendszerekben.
  • Speciális célú, a fejlesztést segítő szimulációs- és tesztszoftverek tervezése, létrehozása és használata
  • Speciális, az autóiparban használt fejlesztoi környezetek használata
  • Menetkísérletek (funkcionális próbautak) végrehajtása tesztjárművel.
  • Nemzetközi projektcsapatokkal való szoros együttműködés (Simultaneous Engineering)

 Amit elvárunk:
  • Felsőfokú, az informatika területén szerzett végzettség, gyakorlat
  • Kiterjedt programozási ismeretek C/C++ nyelven
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, nagyfokú terhelhetőség.
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség (idegen nyelvi környezetben is)
  • Angol és/vagy Német nyelvtudás

 Előnyt jelent:
  • Jelfeldolgozó algoritmusok, ill. ezek matematikai hátterének ismerete
  • Objektum orientált programozási ismeretek
  • Autóelektronikai alapismeretek
  • Matlab/Python gyakorlat
  • Beágyazott valósidejű operációs rendszerek ismerete
  • SW futási idő optimalizálásában szerzett tapasztalat