www.cvonline.hu

Iktató Diák Munkatárs

Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 1119974

Iktató Diák Munkatárs!
Feladatok:

  • Beérkező számlák formai követelményeinek ellenőrzése
  • Beérkező papír alapú és e-számlák rendszerben történő iktatása a számla fő adatainak felvitelével
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség folyamatban
  • Pontos, precíz, monotonitás tűrő, terhelhető, csapatjátékos, de önálló munkavégzésre is alkalmas
  • MS Office alkalmazás ismerete, felhasználói szintű Excel ismeret

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Munkatapasztalat
  • Angol középfok előny, de nem szükséges

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budapest