Alaprendszer fejlesztőmérnök (Java vagy Python vagy Ruby vagy C# ismerettel)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1024485
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Alaprendszer fejlesztőmérnököt keresünk számítástechnikai szolgáltatásokat nyújtó megbízónkhoz.

Feladatkör, felelősségek:    •Az alaprendszerek manuális munkával járó üzemeltetési folyamatainak programozása és programozhatóvá tétele egyszerűbb scriptek és bonyolultabb programok fejlesztésével

•Az alaprendszerekhez tartozó nyilvántartások létrehozásához, karbantartásához és prezentálásához kapcsolódó programok és webfelületek fejlesztése

•Az alaprendszerek menedzsmentjéhez szükséges programok és webfelületek fejlesztése

•Kapcsolattartás a fejlesztőkkel, az alaprendszerek igényeinek képviselete az irányukban

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •A Java, Python, Ruby, C# programozási nyelvek közül legalább egy mély, a többi olvasási szintű ismerete

•Legalább egy, tetszőlegesen választott webes framework (Spark, Play, Ninja, Spring MVC, Django, Rails stb.) alapos ismerete

•Tapasztalat alapszoftverek (VMware, HP OneView, Zabbix, OpenShift stb.) API-ját használó szoftverek fejlesztésében

•Tapasztalat API-val nem rendelkező alapszoftverekhez API-k fejlesztésében, a rendszerek programozhatóvá, scriptelhetővé tételében

•Képesség egy fejlesztői toolchainhez (git, Jenkins, SonarQube) való csatlakozásra

•Scripting ismeretek bash és/vagy PowerShell környezetben

•Felsőfokú informatikai végzettség

•Jó kommunikációs képesség

•Precizitás, rendszerezési képesség

•Proaktív, kezdeményező személyiség

•Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

•Banki környezetben szerzett tapasztalat

A megbízó cég profilja:    Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:

•Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

•Versenyképes juttatási csomag

•Fiatalos csapat

•Kellemes munkakörnyezet

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.