www.cvonline.hu

Alapanyag ütemező

  • A hirdetés 662 napja lejárt

Kongsberg Interior Systems Kft.: A Kongsberg Automotive siófoki gyártóegysége ülésmozgató megoldásokat, aktív fejtámla, motorháztető nyitó kábeleket, valamint erőgép kábeleket gyárt. Vevői a világ vezető autógyártó vállalatai, a siófoki Kongsberg termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar, Land Rover, Peugeot, Fiat modelljei. A cégcsoport számára ez a vállalat kulcsfontosságú szerepet tölt be Európában, a kontinensen ugyanis az egyetlen ilyen profilú gyáregysége.

 A Kongsberg Automotive 2013-ban bejutott a tekintélyes, világszintű Top 100-as autóipari beszállítók listájába. A Kongsberg Automotive vállalatának nagy családja összesen több mint 10.000 munkavállalót foglalkoztat a világ húsz országában, 32 gyártóegységében.

 Siófoki csapatunkba

Alapanyag ütemező jelöltek jelentkezését várjuk!

(határozott idejű szerződés)

Feladatok:

  • A termelés napi anyagellátásának biztosítása
  • Az MRP eredményeinek figyelembevételével alapanyag rendelések és rendelési ütemezés küldése a beszállítók felé, heti rendszerességgel
  • Nyitott megrendelés állomány folyamatos figyelemmel kísérése, szükség esetén intézkedés (törlés, átütemezés, eszkalálás, stb.)
  • Vevői megrendelések ellenőrzése – order screening
  • Anyaghiány és túlkészlet kockázatelemzés heti rendszerességgel
  • Szállítmányok fuvarszervezése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Autóipari, termeléstervezői, alapanyag ütemezői tapasztalat
  • ERP rendszer működésének ismerete, SAP előny
  • Termékváltozás kezelése (régi revíziós alapanyagok kifuttatása és új revíziós alapanyagok befuttatása)
  • Határozott idejű szerződés, GYES-en lévő munkavállaló távolléte időtartamára
  • Jó elemző képesség
  • Kommunikációs angol nyelvtudás

Amit a vállalat nyújt:

  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása
    Motivált csapat
    Versenyképes javadalmazás

Helyek Somogy
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű