www.cvonline.hu

ALAPANYAG TERVEZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 970087

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Komárom-Esztergom megyében található üzemül számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok lehívásainak elkészítése és kommunikálása a beszállítók felé
  • Az alapanyag-ellátás napi szinten történő figyelése, a változó gyártási igényeknek megfelelően
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Készletszintek minimális, illetve tervezett szinten tartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társszervezetekkel
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú számítógépes ismeret (MS Word, Excel, Access)
  • Rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Erős együttműködési készség
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Min. 1 éves autóipari vagy elektronikai gyártási területen szerzett tapasztalat;
  • Egyéb területen szerzett széria-beszerzési tapasztalat;
  • Más idegennyelv ismerete (német, francia)

Amit megbízónk nyújt

  • Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Közlekedési költség reális támogatása

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ALAPANYAG TERVEZŐ, Komárom-Esztergom megye