www.cvonline.hu

ALAPANYAG TERVEZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 970086

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Alapanyag készlet tervezése az eladásoknak, termelési terveknek megfelelően
  • Az alapanyag ellátás napi szinten történő figyelése, a változó gyártási igényeknek megfelelően
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok lehívásainak elkészítése és kommunikálása a beszállítók felé
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Raktárkészlet tervezett szinten tartása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Excel ismeret (alapfüggvények, pivot kimutatások)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Proaktív személyiség, önálló munkavégzésre való készség

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ALAPANYAG TERVEZŐ, Veszprém megye