www.cvonline.hu

Alapanyag tervező

  • A hirdetés 674 napja lejárt

V01Aterv-Ve

Autóipari beszállító partnercégünk csapatába keresünk alapanyag tervező kollégát.

Feladatok:

  • Alapanyag készlet tervezése az eladásoknak, termelési terveknek megfelelően
  • Az alapanyag ellátás napi szinten történő figyelése
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok lehívásainak elkészítése és kommunikálása a beszállítók felé
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Raktárkészlet tervezett szinten tartása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása

Tapasztalat:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Excel ismeret (üggvények, pivot kimutatások)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Proaktív személyiség, önálló munkavégzésre való készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, széleskörű béren kívüli juttatások
  • Multinacionális, nagyvállalati, modern, felújított munkakörnyezet,
  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek és vezetők,
  • Fejlődési lehetőség

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol