www.cvonline.hu

ALAPANYAG TERVEZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 964602

Link megjelenítéseimages/editor/1334060438.jpg" border="0" alt="" />

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Alapanyag készlet tervezése az eladásoknak, termelési terveknek megfelelően
  • Az alapanyag ellátás napi szinten történő figyelése, a változó gyártási igényeknek megfelelően
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok lehívásainak elkészítése és kommunikálása a beszállítók felé
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Raktárkészlet tervezett szinten tartása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Excel ismeret (alapfüggvények, pivot kimutatások)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Proaktív személyiség, önálló munkavégzésre való készség

ELŐNYT JELENT

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ALAPANYAG TERVEZŐ, Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Izsó Renáta
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Mobil: +36 30 220 8636

Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678