www.cvonline.hu

Alapanyag tervező (T07at)

  • A hirdetés 715 napja lejárt

Alapanyag tervező

T07at

Komárom-Esztergom megyei autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Alapanyag tervező munkatársat.

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok lehívásainak elkészítése és kommunikálása a beszállítók felé;
  • Az alapanyag-ellátás napi szinten történő figyelése, a változó gyártási igényeknek megfelelően;
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Készletszintek minimális, illetve tervezett szinten tartása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a társszervezetekkel;
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása a vállalatirányítási rendszerben;
  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat;
  • Középfokú számítógépes ismeret (MS Word, Excel, Access);
  • Rendszerszemlélet;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Pontosság, megbízhatóság;
  • Erős együttműködési készség;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előny:

  • Min. 1 éves autóipari vagy elektronikai gyártási területen szerzett tapasztalat;
  • Egyéb területen szerzett széria-beszerzési tapasztalat;
  • Más idegen nyelv ismerete (német, francia).

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol