www.cvonline.hu

Alapanyag tervező - INTS/9/54

  • A hirdetés 433 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nagymultú, dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk számára keresünk kollegát

Alapanyag tervező

pozícióba

Ref.: INTS/9/54

Feladatok:

  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • Alapanyag készletek folyamatos ellenőrzése
  • Szükség esetén a nyersanyagok visszahívása nemzetközi beszállítóktól
  • VMI beszállítók kezelése
  • Alap- és közvetítő anyag készletek folyamatos figyelése, kontrollja
  • A gyártási folyamatok támogatása
  • Szükséges lépések (kommunikáció, egyéb ötletek) megtétele  a logisztikai célok és a transzfer valamint projekt zárási határidők elérése érdekében
  • A társosztályok támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás
  • Adatbázis rendszerek jó ismerete (preferáltan Oracle adatbázis)
  • IT rendszerek  (Excel, ERP rendszer ) ismerete előny
  • jó analitikus készség, proaktivitás
  • Rugalmasság
  • Jó csapatjátékos, kiváló kommunikációs készséggel

Ajánlat

  • multinacionális munkakörnyezet
  • kiemelkedő karrierlehetőségek
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol