www.cvonline.hu
Alapanyag szükséglet tervező
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.01.08.
Hirdetés azonosító: 890203
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat határozott időre, 2015 októberéig az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Heti alapanyag beszerzési program elkészítése, a végrehajtás követése,
  • Alapanyagok készletének folyamatos követése,
  • Az alapanyagkészletek rendszeres egybevetése az értékesítéshez, illetve a termeléshez szükséges mennyiséggel,
  • Rendszeres egyeztetés a beszerzőkkel,
  • Negyedévente alapanyag beszerzési terv készítése,
  • A jövedéki anyagok éves tervének készítése,
  • A jövedéki anyagok felhasználásának rendszeres ellenőrzése és éves jelentés készítése,
  • Alapanyag cikkszámok létrehozása, folyamatos karbantartása,
  • Az elfekvő alapanyagok listájának összeállítása, a készletük nyomon követése
  • A területére vonatkozó jogszabályok figyelése és alkalmazása

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki vagy közgazdász végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk,
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás ,
  • Számítógépes ismeret (Excel, Word),
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás,
  • Önálló munkavégzés,
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Előny:

  • SAP ismeret
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Határozott idejű munkaszerződés - előreláthatóan 2015 októberéig

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.