www.cvonline.hu

ALAPANYAG ÖSSZEKÉSZÍTŐ (KITTING OPERÁTOR) (6515)

  • A hirdetés 947 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. humánerőforrás szolgáltató cég, multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:
Alapanyag összekészítő
(Kitting operátor)

Elvárások:
•8 általános iskolai végzettség
•Számítógépes felhasználói ismeretek
•Jó látás
•Álló munkavégzés
•Fizikai terhelhetőség
•12 órás műszakos munkavégzés vállalása!

Előny:
•Targonca jogosítvány
•Hasonló területen szerzett tapasztalat
•Középfokú végzettség

Megbízónk profilja:
•Multinacionális elektronikai cég

Feladatok:
•Alkatrészkiadás a sor igényeinek megfelelően, szem előtt tartva a gazdaságossági, minőségi, tárolási, azonosíthatósági és anyagkezelési szabályokat
•Tételes minőségi, mennyiségi áruátvétel, lokációra helyezés
•Csomagolóanyagok kezelése
•Küldemények, kittek összekészítése, azok csomagolása a termelési terület részére
•Kábelek vágása, darabolása géppel a megrendelés szerint
•Dokumentumok kezelése
•Leltározásban való segítség
•Nehéz anyagok emelése, szükség szerint targonca használata

Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécs

•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "KITTING OPERÁTOR".