www.cvonline.hu

Alapanyag és kereskedelmi árubeszerző

  • A hirdetés 940 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, gyöngyösi, egyedi gépgyártással foglalkozó partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges fémipari alapanyagok beszerzése

  • Optimális készletszint biztosítása

  • Napi szintű kapcsolattartás a termeléssel

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

  • Mennyiségi, minőségi reklamációk kezelése

  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség;

  • MS Excel felhasználó szintű ismeretek;

Előny:

  • kezdeményező készség, önálló munkavégzés;

  • Műszaki előképzettség, jó műszaki rajz olvasási készség;

  • Angol vagy német nyelvtudás.

Amit ajánlunk:

  • ERZSÉBET-utalvány

  • Buszbérlet térítés 100 %-ban

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el részünkre.

Helyek Gyöngyös
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol