www.cvonline.hu

Alapanyag és gyártás tervező logisztikus

  • A hirdetés 364 napja lejárt

Feladatok

  • Alapanyag készlet tervezése az eladásoknak, termelési terveknek megfelelően

  • Az alapanyag ellátás napi szinten történő figyelése

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok lehívásainak elkészítése és kommunikálása a beszállítók felé

  • SIOP gyártási terv meghatározása minden gyártósorra

  • MPS tervek adatforrásainak frissítése

  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal

  • Raktárkészlet tervezett szinten tartása

  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • SAP ismeret

  • Excel ismeret

  • Logisztikában szerzett legalább 1 év tapasztalat

  • Proaktív személyiség, önálló munkavégzésre való készség

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, széleskörű béren kívüli juttatások

  • Multinacionális, nagyvállalati, modern munkakörnyezet

  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek és vezetők

  • Fejlődési lehetőség

Helyek Veszprém
Kategória Egyéb