Betanított alapanyag felrakó munkatárs – 1000 Ft kezdő órabértől
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1096687

Világhírű vállalat magyarországi gyáregységének bővülése miatt munkatársakat keresünk kiemelt, új bérrel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártósorra az alapanyagok felrakása, befűzése, minőségellenőrzése
  • Kézi és békával történő anyagmozgatási feladatok ellátása,

Elvárások:

  • min 8 általános iskolai végzettség, 18. életév betöltése
  • Jó fizikai erőnlét, álló munkabírás
  • Monotónia tűrés

Amit nyújtunk:

    •             Hivatalos, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség egy bővülő világcégnél

    •             Könnyű, betanított munka

    •             Átlagosnál magasabb bérezés! (Már a kezdő órabér is br. 1000,- Ft / óra, a gyakorlat megszerzése után további emelés )

    •             Alapbéren felüli juttatás (étkezési jegy), pótlékok

    •             Ingyenes céges buszjáratok (vagy utazási költségtérítés)

    ·        Buják-Hényelpuszta-Kisbágyon-Palotás-Héhalom-Nagykökényes-Heréd-Egyházdengeleg-Kálló-Verseg-Kartal-Aszód-Bag--Kerepes

    ·        Pásztó-Szurdokpüspöki-Apc-Zagyvaszántó-Selyp (Petőfibánya)-Lőrinci-Hatvan-Kerekharaszt

    ·        Ecseg-Csécse-Szarvasgede-Erdőtarcsa-Kálló

    ·        Tápiószőlős-Tápiószentmárton-Tápióbicske-Tápióság-Szőlősnyaraló-Vácszentlászló-Valkó

    ·        Tápiószecső-Sülysáp-Mende-Maglód

    ·        Forrópuszta-Szentmártonkáta-Tóalmás-Zsámbok-Tura

    Egyéb:

    • Munkavégzés helye: Csömör
    • Műszakrend: Folyamatos műszak (6+2)

    Jelentkezhet sms-ben is erre a számra: 06 20 291 3301
    Írja meg nekünk: nevét, lakóhelyét és azt, hogy "alapanyagos"
    Kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot,
    Vagy hívja ingyenes telefonszámunkat hétköznap 9 és 15 óra között:
    06 80 212 000

    Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
    Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.