www.cvonline.hu

ALAPANYAG BESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 958887

Link megjelenítéseimages/editor/1289946471.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves nemzetközi hátterű vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Alapanyag beszerzés teljes körű koordinálása adott földrajzi régióból
  • Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal
  • Alapanyag beszerzési források folyamatos fejlesztése, új beszállítók felkutatása
  • Mennyiségi és minőségi ártárgyalások lebonyolítása
  • Piaci folyamatok figyelemmel kísérése
  • Szerződéskötés, megkötött szerződések menedzselése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Mezőgazdaságban szerzett kereskedelmi tapasztalat (gabona felvásárlás, takarmány, vagy növény védőszer forgalmazás és értékesítés)
  • Régiós (Kelet-Magyarország) agrárpiaci ismeretek
  • Gabonapiaci szereplőkkel (elsősorban termelőkkel) fennálló aktív kapcsolatrendszer
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT

  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszerismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati autó, mobiltelefon, laptop
  • Havi mozgóbér
  • Cafetéria
  • 13. havi fizetés
  • Biztosítás
  • Üdülési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ALAPANYAG BESZERZŐ, Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678