www.cvonline.hu

Alapanyag-beszerző

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1097938

Acélipari gyártási szektorban, világszinvonalon minőségi terméket előállító multinacionális partnerünk számára keresünk alapanyag beszerző kollégát

Feladatok:

Alapanyagok megrendelése, napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal.

Megrendelések rögzítése, kezelése a vállalatirányítási rendszerben.

Teszt anyagok ellenőrzése, adminisztrációja és kapcsolattartás a többi
szervezeti egységgel.

A kiszállítás tervezése, előkészítése és egyeztetés a többi érintett
szervezettel.

Visszaigazolások rögzítése.

A beszállítók tevékenységeinek értékelése (szállítási feltételek, idő,
megbízhatóság stb.).

A beszállított árukkal, nyersanyagokkal kapcsolatos számlák ellenőrzése.

Szoros együttműködés a pénzügyi szervezettel.

Elvárások:

Főiskolai/egyetemi végzettség, 1-2 év logisztika/szállítmányozás területen

szerzett szakmai tapasztalat,

Magabiztos Excel ismeret, (PIVOT tábla)

SAP vagy egyéb vállalatirányítási szoftver ismerete előny,

Társalgási szintű NÉMET és/vagy ANGOL nyelvtudás elvárás

Jó kommunikációs készség, együttműködési készség, rugalmasság,

stressztűrés

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál

Nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat

Továbbképzési, tanulási lehetőségek

Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése

Versenyképes jövedelem

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján