www.cvonline.hu
Alapanyag beszerző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1096365

Győr környékén található, acélfeldolgozás területén tevékenykedő Partnercégünk újonnan induló üzemébe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Alapanyagok megrendelése, beszállítói kapcsolattartás
  • Megrendelések rögzítése, kezelése a vállalatirányítási rendszerben
  • Kiszállítások megtervezése, előkészítése
  • Beszállítóértékelés

Elvárások:

  • Gyártó környezetben szerzett szerzett beszerzői tapasztalat
  • Magabiztos Excel ismeret
  • Társalgási szintű NÉMET és/vagy ANGOL nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
  • Kiemelt bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.