Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Alapanyag beszerző - Veszprém (Referenciaszám: NB-1480)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.10.
Jelentkezési határidő: 2017.03.20.
Hirdetés azonosító: 1088993

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Napi szintű alapanyag beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Excel és SAP ismeret

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete (német, francia)

Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Megrendelések nyomon követése
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Készletgazdálkodás
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű Megbízója számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzait e-mailben!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1480-as referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)