www.cvonline.hu

Alapanyag beszerző (Szabolcs-Szatmár-Bereg)

  • A hirdetés 718 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Alapanyag beszerző munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok

  • Alapanyagok megrendelése a vevői igényeknek megfelelően, annak nyomon követése a megrendeléstől egészen a beérkezésig
  • Készáru készlet létrehozásához megfelelő alapanyag megrendelése
  • Kifutó termékek alapanyagainak nyomon követése
  • Új termékek gyártásához megfelelő alapanyag megrendelése
  • Folyamatos egyeztetés az alapanyag rendelkezésre állásáról a gyártási erőforrások tükrében
  • Kifutó és befutó alapanyagok egyeztetése
  • Alapanyag készletgazdálkodás, optimalizálás, megfelelő szinten tartás
  • Szoros együttműködés a társterületekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német, angol nyelvtudás előny
  • Magabiztos kiállás, jó tárgyalási képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word dokumentumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő