Alap szintű ügyfélszolgálati ügyintéző (Referenciaszám: PJ263)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2010.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.10.
Hirdetés azonosító: 202622
lejárt

Törökbálinti multinacionális partnercégünk telefonos ügyfélszolgálata számára keresünk munkatársakat határozott időre az alábbi munkakörbe:

Alap szintű ügyfélszolgálati ügyintéző

Feladatok:
- Bejövő hívások kezelése
- Az Ügyfélszolgálatra telefonon érkező érdeklődések, igények kezelése, megválaszolása
- Az üzleti ügyfélszolgálaton történő adminisztratív feladatok ellátása
- Ügyfelektől származó észrevételek/visszajelzések továbbítása az illetékes osztályok felé

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Gyakorlott MS Office használat (Word, Excel, Outlook)
- Kiváló kommunikációs készség
- Kifogástalan helyesírás
- Választékos szóhasználat, kifejezésmód
- Ügyfélközpontú szemléletmód
- Magas fokú stressz- és monotonitástűrés
- Önálló munkavégzés

Előny:
- Angol nyelv ismerete
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Fiatalos csapat, jó légkör, kiváló munkakörülmények
- Versenyképes jövedelem
- Fejlődési, előrelépési lehetőség (képzések, tréningek)
- Törökbálinti munkavégzés (céges busszal megoldott Budapestről)
-Határozott idejű munkalehetőség

Munkavégzés helye: Törökbálint

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó-Juhász Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így az adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.