www.cvonline.hu

ALÁLLOMÁSI PRIMER SZERELŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1084847

Partnercégünk részére keresünk munkatársakat Alállomás primer szerelő pozícióba Szombathelyre
Feladatok:

  • Alállomási primer berendezések üzembe helyezést megelőző felülvizsgálata, üzemzavarainak elhárítása és kivizsgálása, diagnosztikája, karbantartása, javítása, cseréje
  • Alállomási szekunder rendszerek diagnosztikája, üzemzavarainak elhárítása, javítása, cseréje
  • Alállomási kapcsolások végzése
  • Alállomási KIF FAM munkavégzés
  • Készenléti szolgálat ellátása

Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség (erősáramú) és mestervizsga
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Windows és MS Office teljes körű használata és egyes SAP modulok használata
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezés [email] vagy személyesen Szombathely, Thököly utca 46-48. Tel: 0670/665-5903

  • [email]

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Vas