www.cvonline.hu

Alállomási műszerész (Siófok)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Siófok, Somogy
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Alállomási műszerész

Helység
Siófok
Terület

Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések(műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a nagyvasúti villamos vontatás 120/25 kV-os, 120//2x25 kV-os alállomásaira, a felsővezetéki energia-távvezérlő berendezésekre, az 1500 V-os villamos előfűtő berendezésekre és a felsővezeték hálózat kapcsoló és energia elosztó rendszerében alkalmazott készülékekre, berendezésekre és azok hajtásaira, valamint a FET rendszer készülékeire és berendezéseire vonatkozó technológiai és karbantartási előírásoknak megfelelően önállóan elvégzi az érintett rendszer ellenőrzési, javítási és karbantartási munkáit

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség- villamosipari, vagy szakirányú műszerész szakképzettség
  • villamosműkezelő képesítés
  • B kat. jogosítvány
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • érettségi

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás Szépkártya
  • vendéglátás alszámlára
  • a bruttó alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • hosszútávú, biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt
  • szakmai fejlődési lehetőséget

2017.12.12.

Bővebb felvilágosítást ad
Szokolainé Horváth Tünde 1/515-2355 / 05/23-55

Várjuk jelentkezését!

Helyek Siófok
Somogy
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű