www.cvonline.hu

Alállomási műszerész (Kiskunhalas)

  • A hirdetés 1261 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetés szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A szakasz területéhez tartozó berendezések üzembiztos, kifogástalan működése, és a hibák megelőzése érdekében tervezi és szervezi a technológiai-, és szakmai utasításokban előírt rendszeres karbantartási munkát.
  • A felügyelete alá tartozó berendezések meghibásodása, üzemzavara esetén önállóan elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar-elhárításhoz szükséges tevékenységeket.
  • A felügyeletére bízott vonalszakasz alállomásainak karbantartása.
  • Az alállomás(ok) üzemének biztosítása az áramszolgáltatóval megkötött üzemviteli megállapodások, a villamos szabványok, az E101 utasítás, valamint az alállomások kezelési utasítása szerint.
  • Az alállomások üzeme szempontjából szükséges kapcsolások és földelések elvégzése utasítás szerint.
  • Kapcsolat tartása a tevékenységi körében érintett társszolgálatokkal.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • villanyszerelő/ villamosipari szakma
  • villamosműkezelői II. képesítés vagy azzal egyenértékű OKJ képesítés: villamos alállomás kezelő; villamos hálózat kezelő
  • 1 év szakmai gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Kiskunhalas

Jelentkezési határidő: 2014.február 07.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő