www.cvonline.hu

Alállomási műszerész (Kiskunhalas)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Kiskunhalas, Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Alállomási műszerész

Helység
Kiskunhalas
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a felügyeletére bízott vonalszakasz alállomásainak karbantartása, beleértve az alállomásokhoz tartozó fázishatárok és vasútállomási kapcsolóterek működtető berendezéseit.
  • az alállomás(ok) üzemének biztosítása az áramszolgáltatóval megkötött üzemviteli megállapodások, a villamos szabványok, az MÁV utasítások, valamint az alállomások kezelési utasítása szerint.
  • az alállomások üzeme szempontjából szükséges kapcsolások és földelések elvégzése.

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi, villamosipari szakma, villamosmű kezelői II. szakképesítés vagy azzal egyenértékű OKJ képzések (pl. villamos alállomás kezelő; villamos hálózat kezelő)
  • E 101, E102 vizsga, alállomási helyismereti, felsővezetéki vonalismereti vizsga
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk

  • stabil, kiszámítható jövedelem
  • hosszú távú biztos munkahely
  • átlagosnál magasabb pótlékok
  • választható béren kívüli juttatás bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmények családtagok számára is
  • az alapbér 3%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • ruházati ellátás
  • szakmai fejlődési lehetőség

Bővebb felvilágosítást ad
Geráné Vecsernyés Erika 1/516-1234 / 06/12-34

Várjuk jelentkezését!

Helyek Kiskunhalas
Bács-Kiskun
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű