www.cvonline.hu

Alállomási csoportvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1085112

Partnercégünk részére keresünk Alállomási csoportvezető pozícióba munkatársakat
Feladatok:

  • A csoport munkavégzésének szervezése, felügyelete, koordinálása
  • Munkavégzések technológiai, munkavédelmi ellenőrzése
  • Teljesítések műszaki ellenőrzése, műszaki átvétele
  • Szakmai továbbképzések szervezése
  • F4-es helyismereti oktatás és vizsgáztatás
  • A szakterület szakmai képviselete külső és belső kapcsolatokban
  • Munkaügyi adminisztráció

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú (erősáramú) végzettség
  • Legalább 5 év munkatapasztalat, ebből 3 év szakma specifikus és legalább,
  • 1 év vezetői/irányítói tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Windows és Office teljes körű használata és egyes SAP modulok használata
  • Kiváló konfliktuskezelési, problémamegoldó és együttműködő készség
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

Egyéb kapcsolati információk:
  • Küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-re. Bővebb információ: 0670/ 665-5903 Szombathely, Thököly utca 46-48

Kategória
Energetika / Villamosság
Régió
Vas