www.cvonline.hu

Alállomás karbantartó

  • A hirdetés 654 napja lejárt

A MÁV Magyar Államvasutak Zrt.

munkatársakat keres

(Érd,Tatabánya)

pozíciókba

Főbb feladatok:

  • A nagyvasúti villamos vontatás 120/25 kV-os, 120//2x25 kV-os alállomásaira, a felsővezetéki energia-távvezérlő berendezésekre, az 1500 V-os villamos előfűtő berendezésekre és a felsővezeték hálózat kapcsoló és energia elosztó rendszerében alkalmazott készülékekre, berendezésekre és azok hajtásaira vonatkozó technológiai és karbantartási előírásoknak megfelelően elvégzi az érintett rendszer ellenőrzési és vizsgálati, karbantartási munkáit. A felsővezeték rendszer, szerkezeti elemeinek meghibásodása, üzemzavara esetén elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket.
  • Az alállomási, FET, illetve előfűtő rendszerek, illetve annak elemei meghibásodása, üzemzavara esetén elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket. A felsővezeték rendszeren végrehajtja a feszültségmentesítéseket és a kapcsolódó vágányzárakat.
  • A különféle alállomási munkálatok során felhasználásra kerülő berendezések, szerelvények előkészítését, műhelyi szintű javítását, felújítását végzi. Tervezett illetve rendkívüli vonalbejárások során felméri a rendszer állapotát, megállapítja az esetleges meghibásodások, rongálások mértékét, megteszi a szükséges intézkedéseket.
  • Az energiaellátó-, kapcsoló- és energia elosztó berendezés helyi és távkezelését lehetővé tevő irányítástechnikai rendszer, alállomási vezénylőtermi berendezések, védelmi és mérőberendezések, segédüzemi rendszerek működését, üzemképességét ellenőrzi, a rendszerek üzemzavara esetén közreműködik, elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket.

Elvárásaink:

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség,
  • villamosipari vagy szakirányú műszerész szakképesítés,
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Érd, Tatabánya

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel a munkakör megnevezésével valamint a kívánt munkavégzési hely megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő