www.cvonline.hu

Alállomás karbantartó (Kimle)

  • A hirdetés 425 napja lejárt

A MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
munkatársakat keres

pozíciókba

Főbb feladatok:

  • A nagyvasúti villamos vontatás 120/25 kV-os, 120//2x25 kV-os alállomásaira, a felsővezetéki energia-távvezérlő berendezésekre, az 1500 V-os villamos előfűtő berendezésekre és a felsővezeték hálózat kapcsoló és energia elosztó rendszerében alkalmazott kapcsoló, mérő, segédüzem, stb. készülékekre, berendezésekre vonatkozó technológiai és karbantartási előírásoknak megfelelően elvégzi az érintett rendszer ellenőrzési és vizsgálati, karbantartási munkáit.
  • Az alállomási, FET, illetve előfűtő rendszerek, illetve annak elemei meghibásodása, üzemzavara esetén munkaköri felettese által meghatározott szintig önállóan elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket.
  • A különféle alállomási munkálatok során felhasználásra kerülő berendezések, szerelvények előkészítését, műhelyi szintű javítását, felújítását végzi. A munkája során keletkezett veszélyes hulladékot az előírásoknak megfelelően kezeli.
  • Az energiaellátó-, kapcsoló- és energia elosztó berendezés helyi és távkezelését lehetővé tevő irányítástechnikai rendszer, alállomási vezénylőtermi berendezések, védelmi és mérőberendezések, segédüzemi rendszerek működését, üzemképességét ellenőrzi, a rendszerek üzemzavara esetén közreműködik, illetve munkaköri felettese által meghatározott szintig önállóan elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket.

Elvárásaink:

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség
  • villamosipari vagy szakirányú műszerész szakképesítés
  • elektronikai-, védelmi- és távvezérlő berendezési szakismeret
  • számítástechnikai alapismeret
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Kimle

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel a munkakör megnevezésével "Jelentkezés" gombon keresztül!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő