www.cvonline.hu

A'La Carte szakács

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Budapest, Pest, VII. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Budapest belvárosi, patinás kávéházába keresünk fiatalos, lendületes csapatunkba

A'la carte szakács

kollégát!

Amit kínálunk:

  • Heti 5 napos munkavégzés, rugalmas beosztásban, 8 órás műszakokban
  • Fizetett, törvény által előírt szabadság
  • Próbaidő lejárta után évi 2 munkaruha biztosítása
  • Bejelentett, utalással történő fizetés
  • Napi étkezés biztosítása
  • Kedvezményes parkolási lehetőség
  • Belső fejlesztéseken való díjmentes részvétel
  • Kiváló munkakörülmények, munkagépek biztosítása
  • Fejlődési lehetőségek
  • Próbaidő lejárta után céges kedvezménykártya
  • Fizetés nettó 180.000 - 220.000 Ft

Feladatok:

  • Kávéházunk a'la carte ételkínálatának elkészítésében részvétel a séf-helyettes utasításainak megfelelően
  • Higiéniai sztenderdek betartása

 Amit kérünk:

  • Igényesség magadra illetve a munkádra
  • Pályakezdők is jelentkezhetnek
  • Előnynek számít és magasabb fizetést adunk, ha van 2-3 év tapasztalatod
  • Légy pontos és lojális
  • Tudjál csapatban dolgozni

Munkavégzés helye: 1073 Budapest, Erzsébet körút 9.

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük!

Helyek Budapest
Pest
VII. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szakács
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű