www.cvonline.hu

Akusztikai villamosmérnök

  • A hirdetés 710 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Külföldi tulajdonban lévő, elektronikai termékeket gyártó multinacionális Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Mérőrendszerek paramétereinek, teszt limitek helyes beállításának biztosítása , elsődleges célként védve a vevőt a specifikációjának nem megfelelő termék kiszállításától
A tesztberendezések, eszközök folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
Hibák felismerése és jelentése a gyártási folyamatban a kiesések (így a termelési költségek) csökkentése és a termékminőség hosszú távú javítása érdekében
A gyártócellák ellenőrzésén kiesett termékek hibáinak analízise és ezek eredményének visszacsatolása a gyártósorokra
Preventív intézkedések bevezetése az újra előforduló hibák kiküszöbölése érdekében
Együttműködés az új gyártási és tesztelési technikák és technológiák bevezetésében
Az ellenőrző berendezés hardverének és szoftverének továbbfejlesztése
A teszteszközök használatának optimalizálása, a teszt ciklusidejének csökkentése érdekében
Akusztikai mérések végrehajtása különböző tesztrendszereken (SC, Süketszoba, Klippel..)
Részvétel az új termék bevezetésben az EOL teszt paraméterek kidolgozásában, beállításában.
A teszteket és a sori analízist végző operátorok mérnöki támogatása

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Felsőfokú akusztikai ismeretek
Akusztikai sorozatgyártási tapasztalat
Akusztikai termékpaletta széleskörű ismerete
Alapvető elektronikai ismeretek

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Ideális pályázó:

Rugalmas
Kreatív gondolkodású
Önálló munkavégzésre hajlandó és képes
Határozott fellépésű

Helyek Székesfehérvár
Kategória Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...