www.cvonline.hu

Akusztikai tesztmérnök (Referenciaszám: HM-435)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.01.01.
Hirdetés azonosító: 606571

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a tesztberendezések és tesztelési módszerek fejlesztésében
  • Műszaki segítséget nyújt a hangszórók hibáinak elemzéséhez
  • Vizsgálati specifikációk, tesztlimitek meghatározása és összeállítása
  • Tesztberendezések karbantartása, működés optimalizálása és a folyamatos fejlesztés támogatása a termékminőség hosszú távú javítása érdekében
  • Eredmények jelentése a vezetés felé
  • Együttműködés a gyártásban dolgozó munkatársakkal, operátorok munkájának mérnöki támogatása
  • Felelős az új tesztelési technikákhoz kapcsolódó ismeretek átadásáért, a terület minden dolgozójának oktatásáért

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Akusztikai berendezések és akusztikai tesztszoftverek ismerete
  • Alapvető elektronikai ismeretek
  • Programozásban szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság, szisztematikus munkavégzés, szakmai meggyőzőképesség, határozott fellépés, kiváló prezentációs készség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség akusztikai szakirányon
  • Hangszórógyártásban szerzett tapasztalat
  • SAP mérnöki és termelési moduljainak ismerete
  • ISO TS szabvány ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés!
  • Cafeteria, bónusz, letelepedési- és/vagy albérlet-támogatás, étkezési hozzájárulás, bejárás-támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia, nemzetközi tapasztalatszerzés lehetősége!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai tulajdonú, dinamikusan bővülő multinacionális vállalat székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk Székesfehérváron elektronikai modulokat és akusztikai termékeket gyárt neves autógyáraknak.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-435-ös referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as telefonszámon

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő