www.cvonline.hu
Akusztikai operátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.29.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1095503
lejárt

 Székesfehérvári multinacionális partnercégünkhöz keresünk agilis munkatársakat Operátor pozícióba.

Feladatok:

Feladatok:

  • Termékek összeszerelése
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk elvégzése

Elvárások:

  • Elektronikai összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • Három illetve folyamatos műszak vállalása
  • 8 Általános iskolai végzettség
  • Forrasztási tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Cafetéria juttatás
  • Céges buszjárat
  • Versenyképes bérezés
  • Kulturált munkakörülmények
  • HOSSZÚTÁVÚ munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.