www.cvonline.hu

Aktuárius

  • A hirdetés 1042 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Aktuárius és VB – Nem-élet területe

AKTUÁRIUS

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • zárásokhoz kapcsolódó aktuáriusi feladatok ellátása,
  • adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése,
  • viszontbiztosítási elszámolások elkészítése,
  • tervezési feladatok támogatása,
  • termékfejlesztési feladatok támogatása,
  • a Nem-életbiztosítási termékekhez kapcsolódó aktuáriusi feladatok ellátása,
  • részvétel a terület IT rendszereinek fejlesztésében, tesztelésében.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves (nem-élet)biztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Access ismerete
  • SQL programozás
  • Visual Basic programozás.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • önállóság, rendszerszemlélet jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését - bérigény megjelölésével - 2014. július 19-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő