www.cvonline.hu

Aktuárius

  • A hirdetés 1242 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Aktuárius és VB terület életbiztosításokkal foglalkozó csoportjába keresünk

AKTUÁRIUS

munkatársat.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • életbiztosítási aktuáriusi feladatok ellátása,
  • részvétel a negyedéves zárási feladatokban,
  • eredményelemzések készítése,
  • adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése,
  • előrejelzések készítése, tervezési feladatok támogatása,
  • értékelő modell tesztelése, működtetése Moses rendszerben.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves (élet)biztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Access és/vagy MoSes ismerete.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • önállóság, rendszerszemlélet jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését - bérigény megjelölésével - 2014. július 15-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő