www.cvonline.hu

Aktuárius

  • A hirdetés 1311 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Aktuárius és VB területe

AKTUÁRIUS

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Hitel aktuáriusi munkáinak támogatása;
  • modellek működtetése;
  • modellek fejlesztésében való részvétel;
  • riportálás;
  • tervezés;
  • árazás;
  • tapasztalati adatok elemzése.

Elvárások:

  • 1-2 év gyakorlat;
  • aktuáriusi modellező/pénzügyi tervező, riportáló szoftver ismerete (MoSes, Prophet, VIPitech, Cognos TM1);
  • programozási ismeret;
  • számviteli ismeret;
  • S2 ismerete.

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves biztosítási területen szerzett tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • önállóság, rendszerszemlélet jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését - bérigény megjelölésével - 2014. március 10-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő