www.cvonline.hu

Aktuárius

  • A hirdetés 133 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Aktuárius területe

AKTUÁRIUS

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai:

•     életbiztosítási árazások aktuáriusi feladatainak ellátása,
•     eredményelemzések készítése,
•     EV, VNB számítás,
•     értékelő-árazó modell fejlesztés, tesztelése és használata Moses rendszerben,
•     IT specifikációk, és IT tesztelések,
•     terméktervek, szabályzatok készítése.

Elvárások:

•     felsőfokú szakirányú (aktuárius vagy matematikus) végzettség,
•     hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
•     életbiztosítási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
•     Moses rendszer, vagy más aktuáriusi szoftver ismerete,
•     angol nyelvtudás.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

•     logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi
•     precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
•     önállóság, rendszerben való gondolkodásmód jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2016. szeptember 5-ig várjuk Karrierportálunkon!