www.cvonline.hu

AKTUÁRIUS-INFORMATIKUS

  • A hirdetés 1071 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Aktuárius és VB területe

munkatársat keres.

Az Aktuárius és VB terület életbiztosításokkal foglalkozó csoportjába keresünk új munkatársat.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • termékfejlesztésben való részvétel,
  • aktuáriusi szoftverek fejlesztése,
  • eredményelemzések készítése,
  • értékelő modell tesztelése, fejlesztése, működtetése MoSes rendszerben,
  • élet és nem-élet viszontbiztosítási szerződések előkészítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás,
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • programozási ismeretek (Visual Basic, C++),
  • adatbázis programozási ismeretek (SQL).

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves (élet)biztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • MoSes ismerete,
  • szakirányú végzettség.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • önállóság, rendszerszemlélet jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését - bérigény megjelölésével - 2014. augusztus 15-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol