www.cvonline.hu

Aktuárius - (Életbiztosítás)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.07.19.
Hirdetés azonosító: 1056368

Piacvezető Partnerünk számára (Életbiztosítási szegmens) kollégát keresünk egy nemzetközi csapat tagjaként az alábbi pozícióba

Feladatok:

- Biztosítástechnikai tartalékok számítása SI és SII alapon, tartalék-megfelelőségi tesztek
- Az SII tartalékok számításához használt feltételezések karbantartása
- Cash Flow modell fejlesztése, tesztelése
- Felügyeletei jelentések készítése
- Havi- és negyedéves zárási feladatok
- Viszontbiztosításra vonatkozó elemzések, számítások
- Az informatikai rendszer tesztelése

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú végzettség
- min. 2-3 év aktuárius területen szerzett szakmai tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Haladó Excel felhasználói ismeretek
- Precizitás, strukturált gondolkodásmód
- Önálló munkavégzés képessége
- Új feladatok megoldására, folyamatos tanulásra való nyitottság
- Jó kommunikációs készség, pro-aktivitás
Előny:
- VBA, SQL ismeret
- Szolvencia II-ben szerzett tapasztalat
- Cash Flow modellezés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Nemzetközi szakmai háttér
- Versenyképes juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a