www.cvonline.hu

Aktív Fájl Kezelő / Irattáros

  • A hirdetés 45 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata,
az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

(A munkavégzés helyére - Gyál - külön buszjárat indul a Határ útról)

Főbb feladatok:

  • Iratanyag szelektálása, válogatása előre meghatározott szempontrendszer szerint
  • Iratanyagról, dobozról információk felrögzítése papír alapú jegyzékelőlapra, előre meghatározott szempontrendszer szerint
  • Iratok, dobozok kikeresése, betárolása
  • Papír alapú jegyzékelőlapról adatok rögzítése elektronikus nyilvántartó rendszerben
  • Irattárban található aktív fájlok kezelése

Szükséges végzettség/tapasztalat/képesség:

  • Minimum érettségi és erkölcsi bizonyítvány
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Irattárazásban szerzett munkatapasztalat előny
  • Nagy teherbírás, monotónia tűrés

Amit ajánlunk:

  • Egyműszakos munkarend
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal dinamikus csapat

Önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre küldje.

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Gyál
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő