www.cvonline.hu

AKTÍV ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ (SZEGED)

  • A hirdetés 851 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljeskörű szervizelését.
Vállalatunk hat regionális képviseletével közel 450 munkatársat foglalkoztat és ezáltal a legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.
Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Szegedi telephelyére kiváló szakembert keres

munkakörbe

Feladatkör:

  • Aktív alkatrész értékesítő (Aktív, mert területen dolgozik alapvetően, ügyfeleket látogat és ad el alkatrészt, aminek a kiszolgálásáról alapvetően a telephelyi raktár gondoskodik.)
  • Alvázszám alapján a gyártók cikkszámának beazonosítása
  • Az alkatrész-megrendeléssel kapcsolatos információk nyomon követése
  • Meglévő ügyfelek látogatása, új ügyfelek felkutatása, rendszerbe való bekapcsolása
  • kapcsolódó alkatrészek értékesítése

Követelmény:

  • többéves alkatrész értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • maximális ügyfél és eredményközpontúság,
    megbízható, minőségi munkavégzés,
  • nagyfokú rugalmasság
  • kapcsolatteremtő kommunikációs képesség
  • csapatjátékos
  • jogosítvány

Előny: angol/német nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • teljesítményfüggő, szakmában versenyképes fizetést,
  • béren kívüli juttatásokat,
  • szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget,
  • stabil hátterű munkahelyet kínálunk

Fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen.

Helyek Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő