www.cvonline.hu

Akkumulátor karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 885199

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Elektromos ellátást biztosító akkumulátoros szünetmentes rendszerek akkumulátorainak karbantartása, javítása
  • Feladatok idő és műszaki tartalom szerinti végrehajtását jelentése a csoportvezetőnek
  • 38/201.KöViM rendelet szerinti törzskönyvek vezetése
  • Az ütemezett feladatok esetleges eltérésének jelzése csoportvezetőnek
  • Szerződéses partnerek felügyelete/kísérése
  • Használatos eszközök karbantartása, dokumentálása
  • Esetenként projektek
  • Részvétel oktatásokon

Elvárások:

  • középfokú gyengeáramú és/vagy erősáramú szakirányú végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XVIII. kerület
  • Kezdés: azonnal

Kapcsolat:
Referencia kód: FAK-01

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével: E-mail cím megjelenítése