www.cvonline.hu

Akció elemző

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.07.21.
Hirdetés azonosító: 830005

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Akció elemző
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Az ellátási láncon dolgozó akciós tervezési, rendelési csapat elemzésekkel történő támogatása
- Előzetes akciós igények elemzése és szükség esetén pontosítása
- Akciós tervek készítésében való együttműködés napi és/vagy bolti szinten
- Akciós napi eladási súlyok tervezése
- Az ellátási láncot érintő akciós folyamat támogatása, szükség esetén fejlesztési javaslat annak hatékonyabbá
tételére
- Rendszeres, illetve ad-hoc elemzések és összefoglaló készítése, illetve ezek prezentálása a vezetők felé
Munkakör betöltésének feltételei: - 1-2 éves elemzői tapasztalat FMCG és/vagy logisztikai területen
- Kiváló Excel, Access és PowerPoint tudás (a kiválasztási folyamat során teszteljük)
- Középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt szükséges)
- Jó elemzési, logikai és statisztikai készség
- Energikus személyiség, jó kommunikációs készség
- Prezentációs gyakorlat
Szükséges végzettség: Érettségi
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - SQL nyelv alapfokú ismerete
- Visual Basic programozási ismeret
- GOLD rendszer ismerete
- Közgazdász vagy gazdasági informatikus végzettség