www.cvonline.hu

AJÁNLATKÉSZÍTŐ VEZETŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 627 napja lejárt

Multinacionális gyártó cég részére keresünk az alábbi pozícióba kollegát:

Fő feladatok / felelősségek:

  • Költség-kalkulációk készítése árajánlatadáshoz, valamint termékbevezetések és műszaki változtatások támogatásához
  • Az ajánlatkészítéssel kapcsolatos dokumentumok elkészítése
  • Megvalósíthatósági tanulmányok szervezése és dokumentálása
  • Kimutatások, elemzések, előrejelzések készítése
  • Kapcsolattartás az értékesítő kollégákkal
  • A vevő és a minőségbiztosítási rendszer elvárásainak való megfelelés
  • A mérnöki megvalósítás elemző csoport vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök/Műszaki menedzser)
  • Magas szintű elemző képesség
  • Magas szintű MS Excel ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Képesség multinacionális környezetben történő munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • Gazdasági-pénzügyi ismeretek
  • Öntészeti és CNC megmunkálási ismeretek

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol