www.cvonline.hu

Ajánlatkészítő, Szaktanácsadó gépészmérnök

  • A hirdetés 460 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége, a Danfoss Kft. számára – amely világszinten piacvezető az épületi fűtés-hűtéstechnikai rendszerekben:

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Ajánlatok műszaki előkészítése, dokumentációhoz részletek tisztázása, ajánlatadás
  • Együttműködés a felelős mérnök-üzletkötőkkel
  • Értékesítési folyamat szakmai és adminisztratív támogatása
  • Kapcsolattartás: ajánlatkérőkkel, valamint cégcsoporton belül

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség, épületgépész (MSc) szakon
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Autodesk gépészeti alkalmazások ismerete
  • Microsoft Office (Excel) magabiztos használata
  • Önálló, lelkiismeretes, pontos munkavégzés
  • Teljesítményorientált személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • Épületgépészeti tervezésben vagy hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Gépészeti termékekkel összefüggő marketing felé nyitottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Támogató csapat
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: Link megjelenítése
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol