Ajánlatkészítő mérnök (Borsod-Abaúj-Zemplén megye) (INTS/5/15)

  • A hirdetés 769 napja lejárt

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk ajánlatkészítő mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Beérkező ajánlatok és kérések feldolgozása, ezek adminisztrációja
  • Termék gyárthatósági véleményezése
  • Termék- és szerszámkalkuláció készítése (ár/költségkalkuláció)
  • Javaslattétel optimalizálási lehetőségre
  • Konzultáció a társ osztályok szakembereivel
  • Tárgyalásokon való részvétel
  • Kalkuláció prezentálása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, vagy műszaki menedzser végzettség
  • Műszaki affinitás, rajzolvasási képesség
  • Releváns területen eltöltött minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Gyors, precíz, körültekintő munkavégzés
  • Jó szervező és kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, önállóság
  • Csapatjátékos

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Multinacionális környezetben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát INTS/5/15 hivatkozási számmal a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Sátoraljaújhely
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol