www.cvonline.hu
Ajánlatkészítő koordinátor (Referenciaszám: PJ4917)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.12.
Jelentkezési határidő: 2016.10.13.
Hirdetés azonosító: 1082121
lejárt

Székesfehérvári multinacionális, fémipari gyártással, összeszereléssel foglalkozó megbízónk részére keresünk munkatársat az európai értékesítés támogatására az alábbi munkakörbe:

Ajánlatkészítő koordinátor francia és angol nyelvtudással

Feladatok:
- A kereskedelmi irodáktól beérkező megrendelések kezelése
- Folyamatos kapcsolattartás az alkatrészek értékesítését támogató mérnökökkel
- Az elvégzendő munka megfelelő ütemezése
- Csere alkatrészekre vonatkozó árajánlatok készítése
- Megrendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
- Folyamatos kapcsolattartás a kereskedelmi irodákkal és a társosztályokkal

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Erős kommunikációs szintű francia nyelvtudás
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Kiváló számítógépes ismeretek, különösen Excel
- Határozott, pro-aktív személyiség
- Jó csapatjátékos nagyszerű kommunikációs készséggel
- PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Előny:
- Felsőfokú végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Multinacionális vállalati kultúra, fejlődési lehetőséggel
- Stabil háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.