www.cvonline.hu

Ajánlati mérnök

  • A hirdetés 593 napja lejárt

A CLH Hűtés-és Klímatechnikai Kft.

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • a kibocsátott ajánlatok és szerződésekhez kapcsolódó ajánlati tervezési és árkalkulációs feladatok elvégzése
  • az elnyert munkák műszaki előkészítése, szükség szerinti művezetése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • kapcsolattartás a cég külföldi partnereivel

Elvárások:

  • szakirányú műszaki végzettség (épületgépész)
  • számítógépes programok felhasználói szintű ismerete
  • kreativitás
  • angol és/vagy francia és/vagy olasz nyelvismeret

Egyéb követelmények:

  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Terhelhető, stressz tűrő képesség
  • Megbízhatóság
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Rugalmasság

Előny:

  • Budapesti illetve Pest megyei lakhely
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség a hűtés és klímatechnikai szakma minden területén
  • oktatás / tapasztalatszerzés a cég külföldi partnereinél
  • változatos munka a cég klíma mérnöki irodáján
  • versenyképes juttatási rendszer

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Olasz, Francia, Angol