www.cvonline.hu

Ajánlati mérnök

  • A hirdetés 659 napja lejárt

A CLH Hűtés-és Klímatechnikai Kft.

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • A kibocsátott ajánlatok és szerződésekhez kapcsolódó ajánlati tervezési és árkalkulációs faladatok elvégzése
  • Az elnyert munkák műszaki előkészítése, szükség szerinti művezetése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás a cég külföldi partnereivel

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség (épületgépész)
  • Középfokú angol nyelvtudás (francia vagy olasz nyelvtudás előny)
  • Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete
  • Kreativitás
  • Angol és/vagy francia és/vagy olasz  nyelvismeret

Egyéb követelmények:

  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Terhelhető, stressz tűrő képesség
  • Megbízhatóság
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Rugalmasság

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség a hűtés és klímatechnikai szakma minden területén
  • Oktatás / tapasztalatszerzés a cég külföldi partnereinél
  • Változatos munka a cég klíma mérnöki irodáján
  • Versenyképes juttatási rendszer

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Olasz, Francia, Angol