www.cvonline.hu

Ajánlatadó műszaki munkatárs

  • A hirdetés 771 napja lejárt

Piacvezető klímatechnikai cég, a Planning & Trading Kft

Feladatok:

  • Klíma berendezésekre vonatkozó projektek ajánlatainak kidolgozása vevői igények alapján,
  • Szoros együttműködés a területen dolgozó külső értékesítő kollégákkal,
  • Viszonteladókkal történő kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség, gépész, vagy épületgépész végzettség előny
  • Angol nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Rövid betanulási idő, intenzív külső és belső képzéssel
  • Biztos szakmai háttér,
  • Kulturált munkakörülmények, kreatív csapatban történő munkavégzés
  • Motiváló bérezés,
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár,
  • Munkakezdés: akár azonnal.
Helyek Fejér
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő