www.cvonline.hu

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 990251

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Ajánlatok készítése együttműködve az értékesítési és termelési területekkel
  • Kapcsolattartás a nemzetközi kereskedőkkel
  • Gyárthatóság elbírálása
  • Termékparaméterek egyeztetése a vevőkkel
  • Megmunkálási rajzok ellenőrzése, jóváhagyása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan gépészmérnök
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás kritérium
  • Forgácsolási technológiák ismerete kritérium
  • CAD szoftverek alapfokú ismerete
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál

A munkavégzés helye

Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AJÁNLATADÓ MÉRNÖK, Székesfehérvár